Mey Elbi, Naz Sarman ve Zeyno Baran ile Bonjuk Koyu 4-7 Ekim

Geçen sene Naz Şarman ve Karmik Şifa ile Bonjuk Bay’de çok keyifli bir kamp düzenlemiştik. Bu sene yine aynı mekanda sizlerle buluşma niyetindeyiz.

4 Ekim Perşembe – 7 Ekim Pazar tarihleri arasında gerçekleşecek kampımız maximum 25 kişi ile sınırlı olucaktır.

GENEL PROGRAM


04 Ekim Perşembe�

12.00 ‘ye kadar kampa yerleşme ve öğlen yemeği

15.00-17.00 : Kuatum Farkındalık Karmik Şifa – Bölüm 1 (İhtiyacın olan enerji ile bütünleşme çalışması)

17.15-19.00 : Kalçalara yönelik derin germeler, nefes egzersizleri, yenileyen meditatif yoga seansları-Naz

19.30-21.00 Akşam yemeği

05 Ekim Cuma

08.00-10.00 : Hafif Akış Yoga ve 5 Aşamalı Farkındalık Meditasyonu-Mey

�10.15 Kahvaltı

�11.00-15.00 Serbest zaman -geziler (öğlen yemeği)

11.00-15.00 Karmik Şifa Bireysel seanslar

�15.00-17.00 : Kuatum Farkındalık Karmik Şifa – Bölüm 2 (İhtiyacın olan enerji ile bütünleşme çalışması)

17.15-19.00 : Qi Gong pratiğinden Yi Jin Jing serisi (Kas ve Tendon egzersizleri) ve kalçalara yönelik derin germeler, nefes egzersizleri, yenileyen meditatif yoga seansları-Naz

�19.30-21.00 Akşam yemeği

Yemek sonrası : Yoga ve Meditasyon’a dair sohbet

06 Ekim Cumartesi

�08.00-10.00 Hafif Akış Yoga ve 5 Aşamalı Farkındalık Meditasyonu -Mey

�10.15 Kahvaltı

�11.00-15.00 Serbest zaman -geziler (öğlen yemeği)

11.00-17.00 : Karmik Şifa Bireysel seanslar

17.15-19.00 : Qi Gong pratiğinden Yi Jin Jing serisi (Kas ve Tendon egzersizleri) ve kalçalara yönelik derin germeler, nefes egzersizleri, yenileyen meditatif yoga seansları-Naz

19.30-21.00 Akşam yemeği

Yemek sonrası – Astroloji üzerine sohbet

07 Ekim Pazar

�08.00-10.00 Partner Yoga ve Maitri Meditasyonu-Mey

�10.15 Kahvaltı� ve serbest zaman ve geri dönüş hazırlığı

11.00-15.00 : Karmik Şifa Bireysel Seanslar

Kuantum Farkındalık:

�Kuantum fiziği bize herşeyin enerjiden oluştuğunu ve herkesin birbiri ile bağlantılı olduğunu gösterir. Hayatımız, bilinçaltımızda varolan gerçek duygu ve düşüncelerimiz doğrultusunda evrene yolladığımız enerjiler ile şekillenir. Çoğumuz kendi gerçek duygu ve düşüncelerinin farkında olmadığından, olumsuzluklarla karşılaştığında nedenini anlayamaz, genellikle de başkalarını suçlar. Kuantum Farkındalık, bize hayatımızın sorumluluğunu elimize almayı ve gerçekten istediğimiz hayatı yaşamayı öğretir.

İnsan davranışları ve düşüncelerinin temelinde çocuklukta, hatta bebeklik döneminde, ve çogu zaman da geçmiş hayatlardan ve atalardan getirdiği inaçlar yatar. Bunlar karmalar olarak bilinçaltımıza kaydolur. Temel negatif inançlar, bireyin bilinçli olarak yapmak istediğinin tersini yapmasına yol açar. Bu durumda kişi, kendini içinden çıkamadığı bir döngüde bulur. Kendini gerçekleştirmesini engelleyen temel inançlarının farkına vardığında ve bunlardan arındığında ise yeteneklerini kullanmaya ve potansiyelini yaşamaya başlar.

Karmik Şifa ve Gelişim Merkezi olarak yapacağımız grup çalışmalarında hayatınızda küçük ama önemli farkındalıklar sağlarken, daha derin çalışma isteyenler içinde bireysel çalışmalar yapacağız. www.karmiksifa.com

Ulaşım :� Toplu transfer Dalaman * Bonjuk Bay. Size yakında uçuş bilgilerimizi söyleyeceğiz. Aynı uçaklarda uçarsak toplu transfer ayarlayacağız.

KATILIM ÜCRETİ VE KONAKLAMA

25 kişilik bir kamp olucak; yerinizi erkenden ayırmanız iyi olur. Eğer ilgileniyorsanız bize özelden mail atın, konaklama ücreti ve detayları ile ilgili sizi bilgilendirelim. �Yoga ve Karmik Şifa Çalışmalarının fiyatını 650 TL. olarak belirledik. Kampımıza ön kayıt için 275 TL ödeme yaparak yerinizi ayırtabilirsiniz.

Ayrıca dileyenler ekstra bir ücret ödeyerek Cumartesi ve Pazar Karmik Şifa’dan bireysel seanslar alabilecekler.

Bonjuk Bay’de kalmak için değişik konaklama seçenekleri mevcuttur. Konaklama, ulaşım ve transferler ile ilgili bilgi almak için Mey Elbi’ye meyelbi@gmail.com ya da Naz Sarman’a nazsarman@gmail.com adreslerinden – Bonjuk kamp başlığı ile yazabilirsiniz.

Naz Şarman hakkında :

Naz yoga asana pratiğini uygularken kendi fiziksel ve zihinsel paternlerini keşfetmeyi ve sınırlarıyla ilgili varsayımlarını sorgulamayı seviyor. Yoga eğitmenliğine 2005’te Amerika’da Anusara yoga stilinde başlayan Naz 2008 yılından itibaren Body Mind Centering – Beden Zihin Merkezleme – öğretisinin kurucusu Bonnie Bainbridge Cohen ile insan vücudunun hareket potansiyeli üzerinde çalışmakta, Amy Matthews ile anatomi ve kemikler üzerine eğitim yapmaktadır. Yoga çalışmalarında Skinner Releasing gevşeme tekniği ve Qi Gong öğretilerinden de faydalanan Naz 2009 yılında Türkiye’ye döndüğünden itibaren Cihangir Yoga’da ders vermekte, 200 saat Hatha Yoga Temel Hocalık ve İleri Seviye Anatomi eğitimlerinde eğitmen olarak çalışmaktadır. Naz Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur.

Mey Elbi hakkında :

Mey 20 seneye yakın bir süredir yoga yoluna tutkuyla devam etmektedir. Derslerini şu şekilde tanımlamaktadır :

“Yoga derslerimi, etkisi altında kaldığım Om Yoga’da öğrendiğim ‘vinyasa’ tarzı ve en son gittiğim ve yoga ile bakışımı derinden etkileyen ve kökleştirdiğini hissettiğim Godfrey Devereux’nun ‘dinamik vinyasası’ olarak tanımlıyorum. Varolan beden bütünlüğü içinde bandha entegrasyonuyla eforsuz bir efor araştırması içinde olanla kalmayı araştırıyorum. Yoga, beden hislerimizin, duyarlılık, hassasiyetlik ile davet edilen açıklık ve yakınlık içinde derinlerden yüzeye çıkmasını araştırdığımız bir farkındalık çalışması. Farkındalığın başladığı yerde dönüşüm ve değişim kendiliğinden zorlamadan belirmeye başlıyor zaman içinde. Meditasyon ve mantralar da kalp yolunda, bütünlük içinde vazgeçilmezlerim oldu. Spritüellik bence, varolan hayat bütünlüğünü anımsayarak, görünen ve görünmeyenin bütünlüğüne teslim olmak. Hayatın her anında gizem ve bilinmezlik içinde spritüellik var. Fiziksel yoga uygulaması da bunu tekrar tekrar hücrelerimizde hissederekten anımsamamıza bir davet sunuyor.” Mey şu anda 3 sene sürecek Organic İntelligence travma eğitimi almaktadır.

Tarih

04 Eki 2018 - 07 Eki 2018

Zaman

Bütün gün
Kategori