top of page

08 Haz Per

|

Kairos Valley, Datça

Mey Elbi ve Duygu Özkarabıyık, Tantra , ilişkiler sanatı

Tantra – İlişki Sanatı Kampı 3 gece 4 gün sürecek buluşmamızda kendimizle Bağlantı kurmayı, sağlıklı Sınırlar çizmeyi, beden-zihin-duygu boyutlarında Tam ve Bütün hissetmeyi, diğerine ve hayatla kurduğumuz ilişkilerde Özgün sesimizi bulmayı araştıracak ve deneyiml

Mey Elbi ve Duygu Özkarabıyık, Tantra , ilişkiler sanatı
Mey Elbi ve Duygu Özkarabıyık, Tantra , ilişkiler sanatı

Saat ve Yer

08 Haz 2023 17:00 – 11 Haz 2023 14:00

Kairos Valley, Datça, İskele, QJ3R+39, 48900 Datça/Muğla, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Doğduğumuz an’dan itibaren “ilişki”lenme halimiz başlıyor. Bedenimizle ilişkileniyoruz, bedenimiz aracılığıyla dünyayla ilişkileniyoruz. “Ben” oluştukça, “sen” de oluşmaya başlıyor. Böylelikle, diğerleriyle ilişkileniyoruz; çocuk oluyoruz, arkadaş oluyoruz, sevgili oluyoruz, eş oluyoruz anne-baba oluyoruz. İlişkiler hayatımızın, biz ilişkilerin orta yerinde hayatta yol alıyoruz... İlişkilerde yaralanıp, yine ilişkilerde iyileşiyoruz. Bir ilişki nefesimizi kesiyorsa, diğeri derin bir nefes aldırıyor. Biri yangın yeriyse, bir diğeri cennetten köşe… Birinde ölüp bitiyoruz, diğerinde doğup doğuruyoruz. Kimisi başta kavak yelleri, kimisi kalpte ince bir sızı. 

Tantra, ilişkilerin bu karmaşık doğasına dair derin bir rehberlik sunar bize. Tantra’ya göre, her şey birbiriyle ilişki halinde ve her şey yaratıcı gücün bir tezahürü. Yaşam Eril ve Dişinin, Güneş ve Ayın, Gece ve Gündüzün, doğum ve ölümün bitmeyen bir dansı. İkilik her şeyin doğasında muazzam bir denge halinde var oluyor. Tantra, hakikatte bize ikinin bir olduğunu anlatır. Bilincimizi, kendi içimizden başlayarak bu birlik haline doğru genişlettiğimizde hayat hakkını verdiğimiz bir deneyime dönüşür. Vahşi doğamızla, medeniyet; dünya deneyimiyle, sonsuzluk; dertle derman hep bir olur. 

Tantra hakikati her şeyiyle kapsar; hiçbir şeyi dışarda bırakmaz. Dünyevi ve ruhsal olanı buluşturur. Bedenden başlar, sonsuzluğa ulaşır. Deneyime, adanmışlığa ve ritüellere dayanır. Deneyimi duyularımızla, adanmışlığı ruhumuzla hakiki kılarız. Ritüellerle bu bilgeliğin hayatımıza rehberlik etmesini sağlarız. 

Biz, yani Duygu ve Mey de bir olduk, kalplerimizin notalarını bir araya getirdik, Tantra – İlişki Sanatı’nı besteledik. 

Niyetimiz, kendimizden başlayarak tekamül yolculuğunun en kestirme ama en zorlu yolu olan ilişkilere yakından bakacağımız sevgi dolu, güvenli, iyileştirici bir alan açmak. 

Heyecanlıyız. 

Program 8 Haziran 17:00’de Açılış Çemberi ile başlayacak ve 11 Haziran 12:00’de Kapanış Çemberiyle son bulacaktır. Programın tamamına katılım gerekmektedir. Her seviyeye ve tek/çift katılıma uygundur.

Bu kamp TÜRSAB 11078 belge no.lu Layover Tours &Travel işbirliği ile gerçekleşecektir.

1.EĞİTİM YATIRIMI

Toplam: 2.900 TL

Kaydınızı kesinleştirmek için ön ödeme: 900 TL

Not: Ön ödemeyi veya ödemenin tamamını aşağıdaki iki hesaptan birine yaptıktan sonra dekontu lütfen ilgili e-mail adresine  telefon bilgilerinizi, TC kimlik numaranızı ve seçtiğiniz konaklama tipini yazarak yollayınız.

Ön ödeme yaptıysanız kalan bakiyenizi eğitim başlamadan önce herhangi bir tarihte banka transferiyle yapabilir veya kalan tutarı yanınızda nakit olarak getirebilirsiniz.

2.KONAKLAMA

Datça’da doğanın kucağında üzüm bağları ve narenciye bahçeleriyle çevrili Kairos Valey’in ağaç evlerinde konaklayacağız. Bu eşsiz mekanın tamamı topluluğumuza tahsis edilecek.

Kampımıza özel konaklama ücretleri tek kişilik ve 2 kişilik olarak gerçekleşecektir. Tek kişilik odalar, en son, yer kalması durumunda tesis edilecektir. Seçtiğiniz oda tipini lütfen emailinizde belirtiniz.

Konaklama ücretlerinizin ödemesini doğrudan Kairos Valley’e nakit veya kredi kartıyla yapmanız gerekmektedir.

Oda TipiSingle Oda FiyatıDouble Oda FiyatıOda KontenjanSuperior Bahçe109 Euro150 Euro14Sperior Teras117 Euro159 Euro146 Hooden Houses130 Euro174 Euro610 Wooden Houses140 Euro186 Euro10

Sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

Sonuz Sevgiler,

Mey & Duygu

Mey:  meyelbi@gmail.com

Duygu: duyguozkarabiyik@gmail.com

Bu kamp tursab onaylı olup, Layover Tours tarafından düzenlenmektedir.

Türsab belge no : 11078

Tantra Program Görselleri 

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page