top of page

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ VE KULLANIM KOŞULLARI

1-    Şartların Kabulü            : Bu siteye girmekle MeyElbi.com kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2-    Fiyatlar                : Üyelik ücretleri, Mey Elbi web sitesi’nde üye olmak üzere giriş yaptiğınız tarihteki ilan edilmiş fiyatlardır. 

3-    Üyelik ve Iptal Koşullari                   : Meyelbi.com  sitesine üye olup tercihinize uygun paketin bedelini site üzerindeki ödeme sistemi kullanarak kredi kartınız ile ödediğiniz anda üyeliğinizin kapsadığı hizmetlerle ilgili haklarınız başlar. Üyelik süresi her satın almak üzere seçtiğiniz paketin içinde sizlerin bilgilerine sunulmaktadır. Üye olurken seçilen ödeme koşullarına uygun olarak tüm paket bedelinin tamamı tahsil edilir ve  iadesi mümkün değildir. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır. 

4-    Bilgileriniz                : Bilgileriniz; kayıt sırasında meyelbi.com websitesine girdiğiniz veri, metin, fotoğraf,  vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir. 18 yaşından küçükler üye olamayacakları gibi bilgilerin yanlış verilmesi halinde meyelbi.com’un hiçbir sorumluluğu bulunmaz.

5-    Kayıt Şartları                :  meyelbi.com’a kaydolmanız halinde ve öncesinde;

a)    Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi, 

b)    Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Meyelbi.com üyelik bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

 

6-    Kullanım Şartları Bildirimi : meyelbi.com’a kaydolmanız halinde aşağıdaki kullanım şartları bildirimine uygun olarak site ve üyeliğinizden faydalanmayi kabul edersiniz.

a)    Meyelbi.com’a üye olanların websitemizde sunulan videolardaki hareket ve uygulamaların yapılması konusundaki sorumluluğu kendilerine aittir.

b)    Uzmanlarımız tarafından belirli bir malzeme kullanımı uygulanması halinde sizlere önereceği malzemenin uygun şekilde kullanılması, uzman tarafından söylenen her hareketin birebir söylendiği şekilde uygulanması gerekmektedir. Aksi hal kalıcı sakatlık ve/veya sağlık sorunlarına yol açabileceğinden uyarıların dikkate alınması önemlidir. Aksi halde meyelbi.com hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

c)    Üyelerimizin kendi yaşına, kilosuna, sağlık durumu ve vücuduna uygun stil ve seviyeyi belirlemeleri kendi sorumluluğundadır. Meyelbi.com bu konuda sorumluluk kabul etmez. 

d)    Uzmanlarımızın önerilerine uymayarak kendi stil ve seviyesinin dışına çıkan üyenin sorumluluğu kendine aittir. Meyelbi.com bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

e)    Üye olduğunuz paket hangi seviye ve stili video veya çalışmayı kapsarsa kapsasın mutlaka yemekten en az 2( iki) saat sonra veya bir önceki öğünden 2 saat önce derse başlamaları önerilmektedir. Tamamen aç olunmaması gerekmektedir. 

f)    ÖNEMLİ NOT: Sağlık sorunları, rahatsızlığı olan üyelerimizin seanslara katılmadan önce doktorlarına başvurması gerekmektedir. Kalp, damar rahatsızlığı olanlar, şeker hastaları, tansiyon, dolaşım, solunum, epilepsi hastaları, hamileler ve alkol –uyuşturucu etkisinde olanlar, beyin fonksiyonlarında düzensizlik  ile kanser tedavisi görenlerin DOKTORLARINA DANIŞMADAN bu sitedeki çalışmaları uygulamamaları gerekir. Bilgilerin doğruluğu ve bu haldeki üyelik kullanımı sonucu oluşacak risklerden Meyelbi.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.   

g)    Üye ve kullanıcılar, Meyelbi.com’dan izin verilmeyen iletişimler (spam gibi) gönderemez veya farklı bir şekilde paylaşamaz.

h)    Meyelbi.com’un izni olmaksızın, otomatik araçlar (adres toplama botları, robotlar, spider ya da kazıyıcılar) kullanarak diğer kullanıcılara ait içerikleri veya bilgileri toplamayacak ya da Meyelbi.com’a erişemezler.

i)    Meyelbi.com sitesinde saadet zinciri gibi, yasalara uygun olmayan çok katlı pazarlama faaliyetlerinde bulunamaz.

j)    Virüs ya da başka kötü niyetli kodlar yüklemeyemez.

k)    Başka birisine ait giriş bilgilerini istemeyecek veya başka birisinin hesabına erişemez.

l)    Herhangi bir diğer kullanıcıyı rahatsız, tehdit ya da taciz etmez.

m)    Şu tür içerikler yayınlayamazlar: Nefret dolu, tehditkar veya pornografik olan ya da çıplaklık ya da görsel veya keyfi şiddet içeren.

n)    Yaşa bağlı ilgili kısıtlamalara uymadan, alkol ya da yetişkinlere yönelik içerikler barındıran (reklamlar dahil) herhangi bir üçüncü şahıs uygulaması geliştirmeyecek veya çalıştırmayacaksınız.

o)    Meyelbi.com websitesini yasadışı, yanlış yönlendirici, kötü niyetli veya ayrımcı bir amaç doğrultusunda kullanamaz.

p)    Meyelbi.com’un düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyecek, kapasitesini zorlayacak ya da yavaşlatacak (hizmet engelleme saldırısı [DoS] gibi) hiçbir şey yapamaz.

q)    İşbu kullanım şartları bildirimin ihlal edilmesine yönelik herhangi bir tavsiye ya da destek sağlamayacaksınız.

 

7-    Kullanıcı Adı ve Şifre        : Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca 

a)    Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda Meyelbi.com’u uyarmak, 

b)     Siteyi ziyaret ettikten sonra browser’/tarayıcıyı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden Meyelbi.com  sorumlu değildir. 

c)    Siteyi ziyaret ettikten sonra browser’/tarayıcıyı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü tek bir üyelik hesabının, hesabın sahibinden farklı kişiler tarafından, ve bir’den fazla kullanıcı tarafından kullanıldığının tesbiti durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

8-    Gizlilik                : Meyelbi.com sözleşme kapsamında verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

9-    Sistemin İşleyişi            : Meyelbi.com sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.

10-    Geçerlilik                : Bu sözleşme’de herhangi bir bölümün yürütülemez olması halinde, sözleşmenin diğer bölümleri yürürlükte kalacak, geçerliliğini sürdürmeye devam edecektir.

11-    Üyeliğin Devri            : Bu sözleşme vek kullanım şartları bildirimi kapsamındaki hak ve yükümlülükler Meyelbi.com’un bilgi ve onayı olmaksızın 3.Şahıs ve kurumlara devredilemez.

12-    Kanunlara Uygunluk        : Bu sözleşme ve kullanım şartlari bildirimi kapsamındaki hiçbir husus, yasalarla uyumlu hareket etmemizi engellemeyecektir.

MEYELBİ.COM

Firma Ünvanı: Githa Yoga Sağlıklı Yaşam Merkezi Limited Şti

Adres: Arnavutköy Mah. Adalı Fettah Sok. Mehtap Apartmanı No.29 İç Kapı No:8 Beşiktaş İstanbul

Eposta: meyelbi@gmail.com

Tel: 0532 573 09 21

bottom of page