top of page
 • Websitene nasıl üye olabilirim?
  Anasayfanın üst sağ köşesinde Kayıt olman için bir Giriş butonu var, oraya tıklayarak üyelik bilgilerini girip, seninle iletişim kurabileceğimiz bir e-posta adresi bırakarak üye olabilirsin.
 • Paket Satın Alma ve Ödeme işlemini nasıl yapabilirim?
  Paket satın alma ve ödeme işlemleriniz için İyzico ödeme sistemlerini kullanıyorum. Paket ve Ücretler sayfasına giderek oradan satın almak istediğin paketin fotoğrafının üzerine tıkladığında iyzico güvenli ödeme sayfasına alınacaksın. Bu ekrandan kredi kartı bilgilerini girerek ödemeni tamamlayabilirsin. Ödeme sonrası lütfen hemen bana Anasayfadaki chat kutusundaki formu doldurarak bir mesaj gönderin ve ödemenizi yaptığınızı seçtiğiniz paketi bildirin, böylece gecikme olmaksızın hemen paketinize ulaşmanız için size yardımcı olabilirim. İyzico üzerinde kredi kartı bilgileriniz saklanmaz, iyzico güvenli alışveriş garantili bir ödeme sistemidir. Tek yapmanız gereken kredi kartınızı önceden hazırlamak ve ödeme sayfasına ilerlediğinizde bilgilerinizi girerek ödemenizi tamamlamak.
 • Websitene üyeyim, paket satın aldım ama videolara erişemiyorum.
  Anasayfanın sağ üst köşesinde Giriş için bir buton var, o butona tıklayarak Zaten bir hesabım var ile Giriş adımına ilerleyebilir ve üyeliğine girebilirsin. Bunu yaptığında satın aldığın programların videolarını izleyebileceksin. Eğer yine de izleyemiyorsanız, lütfen Chat’teki formu doldurarak bana satın almış olduğunuz programı ve üyelik bilgilerinizi iletin, size hemen yardımcı olacağım.
 • Videoları nasıl izleyeceğim?
  Bir paket satın alıp ödemenizi tamamladığınızda, satın aldığınız paketin içeriğindeki videolar açılır ve izleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için websitesinin en altında Ödeme Linkleri ve SSS sayfasında tüm ödeme linklerine ve sık sorulan sorulara ulaşabilirsiniz.
 • Videoların ön izlemeleri var mı?
  14 Gün Meditasyon Programı haricinde tüm programların ön izleme videoları var. Programı açarak ön izlemesini yapmak istediğiniz videoya tıklamanız yeterli. 14 Gün Meditasyon Programı’nın da tanıtım videosu var, onu da Anasayfa’ya koymuştum, oradan izleyebilirsiniz.
 • Kredi kartım güvende mi?
  Ödemelerinizi yapmak için benim websitemden çıkarak güvenli alışveriş ödeme sistemi olan İyzico websitesine yönlendirileceksiniz. İyzico ile kredi kartı bilgileriniz güvendedir.
 • Faturamı nasıl alacağım?
  Ödemenizi yaptığınızda Githa Satya Yoga Ltd. Şti olarak size bir fatura keseceğiz. Faturanızın size iletilebilmesi için geçerli bir e-posta adresi vermiş olmanız önemlidir. Lütfen e-posta adresinizi kaydederken kontrol etmeyi unutmayın
bottom of page